Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl (120) oferuje usługi remontowe i malarskie.

Wyszukaj stronę        

Kluby fitness

Odchudzanie Bielsko Biała

Odchudzanie Bielsko Biała
Kto nie dba o swoje zdrowie fizyczne, ten błyskawicznie utraci również zdrowie psychiczne. A przecież uprawianie sportu to czysta radość i gdy już się przełamiemy i zaczniemy, będziemy uzależnieni od doskonałego nastroju po wysiłku fizycznym. Zapraszamy Cię więc do klubu Matrix Fitness w Bielsku Białej, w którym w przyjemnej atmosferze i pod okiem kompetentnych trenerów stworzysz wspaniałą kondycję fizyczną i zyskasz świetny humor. Przy okazji możesz u nas poznać kapitalnych ludzi.
http://matrixfitness.pl

Trener indywidualny Warszawa

Trener indywidualny Warszawa
Nasza organizacja frapuję się prowadzeniem instruktaży personalnych, a oprócz tego istnieje możliwość instruktażu wraz ze znajomym. Ofiarowujemy przy tym bonifikatę nawet do 50%! Szczegółowe dane opublikowane są na Naszej stronie internetowej, a także krótka charakteryzacja instruktorów oraz cennik i obszerna oferta prowadzonych treningów. Serdecznie zapraszamy osoby w każdym wieku, przenigdy nie jest za późno, by zacząć swoją przygodę ze sportem. Sport to zdrowie więc zastanów się nad wkroczeniem w owy stopień istnienia.
http://www.abctreningu.pl

Siłownia Gdańsk

Siłownia Gdańsk
Elitarna sala siłowa w Gdańsku dla najgoręcej potrzebujących użytkowników. Klub Fitness zaopatrzony jest w najwyższej wersji ekwipunek do aerobów. Wprawni instruktorzy czuwają nad zdrowiem jeżdżących. Przybądź do clubu a staniesz się spełniony z tutejszej siłowni w gminie Gdańsk. Pomijając siłowni zapraszamy również treningi grupowe – aerobowe, na przykład: zumba oraz treningi biegłości walk takie jak: kickboxing. Sfinalizowawszy ćwiczenia na siłowni proponujemy skorzystać np: sauna w clubie w Gdańsku. Lokalna siłownia stała się zaopatrzona w kort do rozrywki w squash. Przyjmujemy karty Benefit
http://www.goodluckclub.pl/

Blog o kondycji ciała i mózgu.

Blog o kondycji ciała i mózgu.
Blog o tym jak utrzymać ciało i szare komórki w dobrej formie. Mieć zadbaną szczupłą figurę, usprawnić swoją kondycję i samopoczucie nie wkładając w to dużo wysiłku i nie ponosząc poważnych wyrzeczeń. Co czynić by poza kondycją fizyczną utrzymać odpowiednią kondycję intelektualną, oraz o tym jakim sposobem można zyskiwać również dzięki temu pieniądze.
http://trening-dla-leniwych.blogspot.com/

Joga Centrum

Joga Centrum
Joga Centrum założona przez Adama Bielewicza działa z powodzeniem od 12 lat. Oferuje różnego rodzaju ćwiczenia dla osób w każdym wieku, między innymi: Jogę Iengara, ćwiczenia oddechowe oraz zdrowie kręgosłupa. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dostali dyplomy w renomowanym instytucie w Punie.
http://www.joga.net.pl/

Nowy rodzaj treningu EMS

Nowy rodzaj treningu EMS
Metoda EMS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, jacy nie chcą marnować chęci na trudne treningi w siłowni. Ta nowa forma ćwiczeń polega na stymulacji mięśni poprzez prądy elektryczne. Na portalu znajdziesz całej masy ciekawostek i nauczysz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o treningu ems. Ćwicząc ems nie tylko wyrzeźbisz własną sylwetkę i spalisz zbędne kalorie, lecz także poprawisz swoją siłę w czasie nieporównywalnie szybszym niż w czasie tradycyjnego treningu.
http://trening-ems.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008