Recenzje
Pisanie prac z filozofii. Pisanie prac z filozofii (490)
https://aktinet.pl/dlaczego-jest-to-taoizm-lub-taoizm/. Dlaczego jest to taoizm lub taoizm?
prawo jazdy. prawo jazdy (848)

Wyszukaj stronę        

Sztuki walki

Szkoła Tai Chi w Gdyni

Szkoła Tai Chi w Gdyni
Strona szkoły Tai Chi w Gdyni. Tai chi - chińska medytacja ruchowa staje się w Polsce coraz bardziej powszechna. Ludzie interesujący się Tai Chi zadają pytania często o jej wpływ na zdrowie. Otóż dla ludzi chcących wyuczyć się Tai Chi nie ma żadnego ograniczenia wiekowego, gdyż wszystkie wolne i harmonijne ruchy można ćwiczyć bez dużego fizycznego zaangażowania. Nie ma również żadnych ograniczeń lekarskich, nawet w przypadku takich chorób jak rak czy arterioskleroza. W Chinach już przed wielu laty stworzono ćwiczenia, które mają na celu wydłużenie życia i dobre zdrowie. Tai Chi to przejaw tej tradycji. Zapraszamy na zajęcia Tai Chi.
http://www.chentaiji.orangespace.pl

Miecze samurajskie i średniowieczne

Miecze samurajskie i średniowieczne
Goods.pl – to internetowy sklep z białą bronią oraz militariami bez zezwoleń. W ofercie znajdują się także akcesoria dla osób trenujących sztuki walki oraz survival. W naszym sklepie odnajdzie się każdy pasjonat, kolekcjoner oraz sportowiec. Szczególnie polecamy: noże, multitoole, miecze, szable, topory, włócznie, saperki, maczety, tomahawki, krzesiwa, stroje, obuwie, broń i akcesoria treningowe. Gwarantujemy bardzo szeroką ofertę, atrakcyjne ceny, fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.
http://www.goods.pl/

Sprzęt bokserski

Sprzęt bokserski
Sklep internetowy Victoria Sport proponuje między innymi [url=www.victoriasport.pl/oferta]Sprzęt bokserski[/url], rowerki treningowe, bieżne, hulajnogi i inne. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Sklep jest jednym z największych dystrybutorów akcesoriów sportowych w kraju. Proponuje akcesoria doskonałej jakości zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów w konkurencyjnych cenach. Na stronie www victoriasport.pl możemy zakupić niezbędny sprzęt by nawiązać historię z boksem, między innymi rękawice także gruszki bokserskie.
http://www.victoriasport.pl/

Krav Maga

Krav Maga
Klubowicze Defense Line to chłopcy i dziewczęta aktywne i niezbite siebie. Zdobycie takiego stanu ducha możliwe jest przez trening i Defense Line go gwarantuje. Za poradą strony internetowej można zapisać się na przewodnik aktywnej samoobrony, a oprócz tego kursy fitness. Wszelkie one przeznaczone są w zasadzie dla każdego, chociaż z całą pewnością poszczególne kursy i treningi bywają profilowane pod konkretnych odbiorców.
http://www.defenseline.pl/

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate

Bydgoska Szkoła Kyokushin Karate
Prowadzimy zajęcia z zakresu sztuk walki dla wszystkich grup wiekowych: dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów posiadających uprawnienia ministerialne do prowadzenia zajęć karate, samoobrony i kick-boxingu. Zapraszamy na treningi !
http://karate.ecom.com.plUrbiCMS 2008