Recenzje
Polski producent obuwia męskiego. Polski producent obuwia męskiego (406)
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (271)
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl (372)

Wyszukaj stronę        

Wynajem samochodów

Wynajem lawet bydgoszcz

Wynajem lawet bydgoszcz
Kupiłeś wspaniały powypadkowy samochodu na niemieckiej giełdzie i nie masz jak sprowadzić go? Dobrze trafiłeś! Nasza firma istnieje od kilku lat i oferuje wynajem lawet i przyczep. Posiadamy nowe i niezawodne lawety i przyczepy czołowych producentów, np Brenderup,Boro, Wiola. Posiadany przez nas sprzęt ma różne wymiary i różną ładowność dzięki czemu potrafimy wynająć sprzęt niezbędny do przewozu różnorodnego sprzętu czy towaru. Zachęcam do korzystania z naszych usług.
http://www.lawety-bydgoszcz.pl/

Leasing

Leasing
Firma Masterlease specjalizuje się w leasingu samochodów do 3,5 ton. Funkcjonuje na rynku polskim od 2001 roku. Od 2010 roku jej posiadaczem jest spółka Fleet Holdings. Masterlease dysponuje największą w kraju flotą, która gromadzi blisko 23 000 pojazdów. Jest liderem w długoterminowym wynajmie i zarządzaniu środkami transportu. Firma adresuje swoją propozycję zarówno do małych i średnich zakładów, jak i klientów indywidualnych. Koncentruje się na fachowej obsłudze i najwyższym poziomie oferowanych usług.
http://www.masterlease.pl/

Wypożyczalnia busów Poznań

Wypożyczalnia busów Poznań
Firma przewozowa Asbus zachęca do korzystania ze swojej oferty. Nowoczesna wypożyczalnia busów funkcjonuje w mieście Poznań. Naszą flotę wypożyczamy kierowcom, posiadającym prawo jazdy co najmniej rok. Witryna publikuje dokumenty potrzebne do wynajęcia u nas auta. Oferujemy możliwość wynajmu samochodu wraz z profesjonalnym kierowcą. Całkowite ubezpieczenie dla klienta zagwarantowane jest w koszcie najmu. Oferujemy pełen profesjonalizm i wysoki poziom usług. Ceny wynajmu długoterminowego ustalane są indywidualnie z klientem.
http://www.asbus.pl/

Rent a car Katowice

Rent a car Katowice
Firma AUTORENOMA specjalizuje się w wynajmie samochodów. Dla mieszkańców innych krajów dostępna jest niedroga usługa rent a car w mieście Katowice. Samochody, pod względem przeznaczenia, podzielone są na osiem grup. W ofercie znajduje się szeroki wybór zarówno aut osobowych, jak również limuzyn. Rezerwacji pojazdu można dokonać, wypełniając specjalny formularz na stronie www. Firmom polecamy wynajem długoterminowy, czyli usługę z pogranicza leasingu i wynajmu. Istnieje możliwość wynajmu komfortowego samochodu z kierowcą i odtwarzaczem DVD.
http://www.auto-wynajem.pl/

Wypożyczalnia aut Wrocław

Wypożyczalnia aut Wrocław
W serwisie zaprezentowana została oferta wynajmu wozów firmy AutoVIP24. Wypożyczalnia aut mieści się w ciekawym mieście, jakim jest Wrocław. Dla firm oraz instytucji AutoVIP24 przygotowało specjalną propozycję. Firma kieruje specjalną ofertę aut do ślubu dla młodych par. Osobna oferta dedykowana jest osobom zainteresowanym weekendowym wypożyczaniem. Klient może zdecydować o godzinach wynajmu wybranego samochodu.
http://www.autovip24.pl/UrbiCMS 2008