Recenzje
https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/. https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/
https://aktinet.pl/235-za-godzine-to-ile-za-rok/. 23,5 za godzinę to ile za rok?
Jak rozmnażać Dracaena Angolensis?. Jakiej temperatury potrzebuje Dracaena Angolensis?

Wyszukaj stronę        

Taniec

Salsa, taniec towarzyski Warszawa

Salsa, taniec towarzyski Warszawa
Steps4Salsa - szkoła tańca z centrum Warszawy zaprasza na profesjonalne kursy tańca towarzyskiego, salsy oraz samby. Grono naszych instruktorów, których można spotkać m.in. w takich programach jak Taniec z Gwiazdami z przyjemnością, pasją i uśmiechem na twarzy nauczą Cię profesjonalnego tańca. Serdecznie zapraszamy!
http://www.steps4salsa.pl

Szkola Tanca Londyn

Szkola Tanca Londyn
Taniec to nie tylko kroki, jest on pełen pasji, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Taniec ślubny - Kurs tańca w Londynie dla każdego - indywidualna choreografia Szkola Tanca - Lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Szkoła Tańca Londyn. Walc Angielski, Walc Viedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep
http://www.voxtadance.co.uk

Decoupage Łódź

Decoupage Łódź
Jeżeli masz chęć na odrobinę odpoczynku to odwiedź klub Salsy w Łodzi. Z nami z pewnością nie będziesz się męczyć i cudownie spędzisz swój weekend. Przy okzji nauczysz się ładnie tańczyć a taniec jest bez wątpienia zajęciem, które pozwoli Wszystkim Państwu sę odstresować i zapomnieć o indywidualnych problemach. Z naszą firmą vacu nie będzie dla Ciebie żadnym problemem, gorąco zapraszamy na naszą stronę firmową już teraz.
http://www.zakatek-kobiet.pl

Belly dance

Belly dance
Zapraszamy na kurs belly dance. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także atrakcyjną tancerke - Jamilah. Na zajęciach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Kurs prowadzone są w niezwykle atrakcyjny sposób, dlatego nikt nie będzie narzekał na nudę. Do nauki tańca podchodzimy niezwykle fachowo, możesz być pewna że już po kilku dniach opanujesz technikę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.jamilah.pl/

Zumba Poznań

Zumba Poznań
Szkołą tańca ArtDance Poznań ma w swojej ofercie naukę każdego wersji tańca, mamy w asortymencie taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz kółko dla najmłodszych, a także rodziców, którzy mogą odwiedzić nas wspólnie z dziećmi. W naszej szkole działają wprawieni i bardzo utalentowani instruktorzy, którzy częstokroć byli nagradzani za swe zdolności. Zapraszamy do zapoznania się z cenami i ofertą, na naszej witrynie internetowej.
http://art-dance.com.pl/zumba

Kurs tańca Kraków

Kurs tańca Kraków
Nasza szkoła skupiła się na uczeniu Tańca Towarzyskiego, West Coast oraz Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele innych odmian tańca, takich odmian jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła skupia uwagę nie tylko na kroki w tańcu. W opisywanej szkole tańca w Krakowie nauczysz się prawidłowej postawy, sposobu przemieszczania się, podstaw kierowania partnera i podążania za nim.
http://www.skalskidance.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008