Recenzje
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!

Wyszukaj stronę        

Organizacja imprez

ZiZ Centrum Edukacji

ZiZ Centrum Edukacji
Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu spotkań edukacyjnych, takich jak szkolenia, konferencje, kongresy, sympozja czy edukacyjne imprezy integracyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę PR. Przeprowadzamy badania opinii społecznej.
http://www.zizce.edu.pl

Organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprez integracyjnych
KDK Sp. z oo jest grupą Event Managerów, który od ponad 10 lat organizuje spotkania biznesowe w Polsce i za granicą. Nasi Klienci nam ufają. Trwale współpracujemy z przedsiębiorstwami z działu MŚP i korporacjami. Organizujemy spotkania biznesowe, wyjazdy i zabawy integracyjne, targi i wiele innych. Mamy szeroką bazą znakomitych podwykonawców, przez co każde zlecenie realizujemy na czas. Jeśli brakuje Ci inspiracji na spotkanie, Twój dział PR ma dużo roboty lub szukasz agencji, która usłuży zorganizować Ci czołowe firmowe wydarzenie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy specjalistami od zadań specjalnych! Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 14. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (22) 379 23 00.
http://www.kdkevents.pl

DJ Buzi - dj na wesele

DJ Buzi - dj na wesele
DJ Buzi jest w stanie poprowadzić dla Was każdą imprezę w Krakowie i w pobliskich miastach. Moją domeną są wesela, lecz obsługuję również eventy firmowe, urodziny, dancingi i inne imprezy. Dopasowuję repertuar do gustu uczestników imprezy – gram największe hity lat 60., 80., ale też przeboje obecnie wybierane w rozgłośniach radiowych. Zapewniam wysoką jakość brzmienia – zawsze gram z płyt CD. Organizuję ciekawe gry i zabawy – wykorzystuję projektor multimedialny, a także maszynę do baniek. Wolne terminy sprawdzicie w kalendarium na mojej stronie internetowej.
http://www.djbuzi.pl
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008