Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Budownictwo

Szkło Zakład Szklarski

Szkło Zakład Szklarski
Przedsiębiorstwo Szkło Marka Jaza jest doświadczonym podmiotem, prowadzącym działania na rynku szklarskim. Oferuje najwyższej jakości artykuły ze szkła zarówno do bardziej konwencjonalnego, jak też nowoczesnego budownictwa. W ofercie zakładu odnajdą Państwo na przykład: balustrady, podłogi, kabiny prysznicowe, drzwi, ramy, lustra bądź wyposażenie ze szkła hartowanego, a także kuloodpornego. Możemy stworzyć również tak nietypowe produkty, jak telewizory w szkle. Ten uniwersalny materiał jest idealny do każdego budynku i wnętrza. Sprawdźcie Państwo sami albo firmie! Zapraszamy!
http://szklojaz.pl

Taśmy niezbędne w Twoim domu

Taśmy niezbędne w Twoim domu
Firma Extra Tape zapewnia rozmaitego gatunku taśmy klejące, w zależności od klejonych materiałów. Produkty na podłożu bibułkowym nadadzą się w łączeniu tapety czy cienkiego plastiku. Taśmy piankowe przez wzgląd na materiał bazowy, świetnie spajają również warstwy niejednolite. Asortyment szczególnie odpowiada na potrzeby odbiorców z branży motoryzacyjnej, elektronicznej czy tekstylnej. Dbamy o jakość i profesjonalizm usług, a produkty które sprowadzamy od uznanych dostawców.
http://www.tasmy-piankowe.eu

Rękawice ochronne w Twoim domu

Rękawice ochronne w Twoim domu
Dostarczamy rozmaitego gatunku rękawice ochronne, zależnie od przeznaczenia. Do czynności w środowisku wysokiej temperatury przydadzą się produkty z tworzywa antypalnego. Rękawice przeciwskaleczeniowe z uwagi na obecność w produkcji polipropylenu, znakomicie zabezpieczają przed przerwaniem jednolitości skóry. Proponujemy je także do użytku domowego. Odpowiadają za bezpieczeństwo prac bez ryzyka wypadku. Niewrażliwe na wilgoć mogą być prane z wykorzystaniem tradycyjnego środka piorącego.
http://rekawice-termiczne.euUrbiCMS 2008